KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14378241
nr 1437 8241
Akvarell
Oidentifierad konstnär. Slädfärd i Rättviks kyrka. Signerad. Akvarell, 29x48 cm, yttermått inklusive ram: 37x58 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
700 kr
måndag 13 december 2021
kl 19:02:25
100 kr
350 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
600 kr